TOP 5 VIDEÍ​

Driver: Prodlužte své drivy, bez nutosti změny švihu

 

Vaše tělo a hlavně partie jako, kyčle, ramena, bedérní a krční páteř dostali během jednoho kola pořádně zabrat. Toto cvičení je přesně pro uvolnění po golfovém kole, abyste druhý den nebyli bolaví a rozlámaní.
PROVĚŘENO ÚČASTNÍKY GOLFOVÝCH KEMPŮ

Železa: Jak zasahovat míček čistě

 

Při tréninku miluji cvičení, která pomáhají na několik věcí ve švihu najednou bez velkého přemýšlení. Vysvětluji zde cvičení, které pomáhá s přenosem váhy, rotací v prošvihu, lepšímu kontaktu s míčem a stabilitě hlavy hole v impaktu.

OBLÍBENÝ KONCEPT POZICE IMPAKTU V OSOBNÍCH LEKCÍCH

 

Stop šlajzům: Jednoduchý trénink, jak srovnat všechny rány

Tak jasné a tak málo známé... to je toto video. Vysvětluje to co byste měli mít na mysli pokud se konečně chcete zbavit šlajzu.
PROVĚŘENO VÍCE NEŽ 100 ÚČASTNÍKY PROGRAMU GOLF AKCELERATOR

 

Přihrávka: Jak využívat wedge ve Váš prospěch

Legendární technika "MIMINO"
V tomto videu se naučíte v čem se liší postoj při úderu zvaném PITCH od chipu, jaké jsou základní pohyby trupu při tomto úderu a jak spojit pohyb paží a těla.

PROVĚŘENO PŘI VÍCE NEŽ 1000 OSOBNÍCH LEKCÍCH

 

Putting: Jak kontrolovat vzdálenost na greenu

Jak kontrolovat vzdálenost při patování a stabilně mít dobré výsledky z větších vzdáleností od jamky. To vysvětluji v tomto videu. Nejlepší na tomto postupu je, že se dá začít používat úplně s minimem tréninku.

PROVĚŘENO 10 LETY HRANÍ NA PROFESIONÁLNÍCH TURNAJÍCH

Pokud Vás videa zaujala, podobných jsou na našem webu stovky. Jsou přehledně rozděleny podle témat a vy se tak vždy dostanete přesně k tomu, co hledáte.